Schnider Elektrik Bayiliği

Enerji maliyetleri gündeminizin ilk sırasında mı yer alıyor? Önemli ölçüde tasarruf getiren ve toplam sahip olma maliyetini optimize eden enerji verimliliği çözümleriyle bu sorunu karlılığa dönüştürelim.

Weidmüller Elektrik Bayiliği

Weidmüller, endüstriyel ortamda Enerji-, Sinyal-, Veri-aktarımı, işlenmesi ve bağlantı teknolojisi komponentleri konusunda uluslararası pazarda başarılı ve lider üreticilerdendir.

Bobinaj Sarım Atelyemiz

Firmamız kurulduğu günden itibaren kaliteli ve hızlı servis hizmeti anlayışıyla hizmet vermektedir. Bu anlayışla her türlü elektrik motoru tamiri, bakımı, bobinaj sarım ve onarım işlerini yapmaktayız.

Sevkiyat Hizmetleri

Güçlü ve bilgili personelimizi, kaliteli sevk hizmetimizle destekleyerek kapınıza kadar ulaştırma imkanı sunuyoruz..

Botem Bobinaj Elektrik Malz. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.

1994 yılında bobinaj ve elektrik sektörlerinde faaliyete başlayan firmamız sürekli büyümenin ilk adımlarını atmıştır. Bölgesinde istikrarlı bir büyüme başarısını getiren önemli şirket değerlerimizden biri olan kaliteden ödün vermeyen, müşteri ve sonuç odaklı bir yapıyı benimseyen, hızlı iletişim ve erişim ağlarına sahip firmamız, tecrübesi,bilgi birikimi ve güler yüzlü hizmetiyle yer aldığı sektörlerde çalışma partnerlerine güven vermeye devam etmektedir.
Bizi Tanıyın

Bölge Bayiliklerimiz

Dünya genelinde kabul görmüş markaların bölge bayilikleri,güçlü stok yapısı ve geniş ürün yelpazesiyle verdiği hizmete ayrıca değer katan firmamız, iş ortaklarının yaşadığı her türlü problem ve sorunların çözümü konusunda kendisini sorumlu hissederek cevap vermeyi görev edinmiştir. Sürekli değişen ve gelişen teknolije çabuk uyum sağlayan deneyimli ve bilgili kadrosu ile firmamız her türlü teknik desteği de gerektiği noktalarda sağlayabilmektedir.

Bülten

Duyurular ve Kampanyalardan haberdar olmak için sizde bülten listemize abone olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel      :0282 652 3356

Fax     :0282 653 2168

Gsm    :

e-posta :info@botem.com.tr

Şeyhsinan Mah. Ali Osman Çelebi Bulvarı No:73-77A ÇORLU/ TEKİRDAĞ