Balastlar

Balastlar

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

HF elektronik balastlarının mucidi olan Philips, iç ve dış mekân uygulamaları için enerji verimi çözümlerinden oluşan geniş bir portföy sunar. Elektronik teknolojiyi uygulamak; enerji tasarrufu, daha uzun lamba ömrü (%30'a kadar), voltajdaki dalgalanmaları daha etkili şekilde karşılama ve geniş bir voltaj aralığında sabit ışık çıkışı gibi önemli avantajlar sağlar. Dahası, elektronik balast lambaların hızlı ve titreşimsiz yanmasını sağlar. Sonuç mu? Kullanım ömrünün sonunda titreşim yapmaz, stroboskopik efektler önlenir ve göz yorgunluğunu azaltır.
 
Philips HF-Regulator ailesi, floresan lambaların kullanıldığı her yerde mükemmel bir aydınlatma çözümleri portföyü sunar. Amaç ister enerji tasarrufu sağlamak ister ışık senaryoları oluşturmak olsun, HF-Regulator ürünü 1-10V, Touch and DIM veya DALI protokolü yoluyla gereken ışık düzeylerini ayarlayabilir. HF-Regulator ailesi geniş çeşitlilikte uygulamalar için uygundur ve basit, bağımsız kontrollerle, birbirine bağlı çözümlerle ve tüm bir binanın yönetiminde kullanılan sistemlerle sorunsuz şekilde çalışır.
Floresan lambalarda kullanım ömrü, lamba ateşlenmeden önce elektrodları ısıtarak uzatılır. Bu ateşleme yöntemi "sıcak başlangıç" veya "programlı başlangıç" olarak adlandırılır. Diğer bir ateşleme yöntemi ise "soğuk başlangıç" veya "anında yanma"dır. Bu yöntemde lamba ateşlenmeden önce ısıtma yapılmaz. eHiD iç mekân lambalarında kullanım ömrü, elektronik balast tarafından sağlanan en uygun elektrik parametreleriyle uzatılır.

  • Floresan Lamba Balastları
  • Gaz Deşarjlı Lamba Balastları
  • Ateşleyiciler, Halojen Transformatörler

Bülten

Duyurular ve Kampanyalardan haberdar olmak için sizde bülten listemize abone olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel      :0282 652 3356

Fax     :0282 653 2168

Gsm    :

e-posta :info@botem.com.tr

Şeyhsinan Mah. Ali Osman Çelebi Bulvarı No:73-77A ÇORLU/ TEKİRDAĞ