Lambalar

Lambalar

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Led Lambalar

Çevreyle ilgili kaygıların gitgide büyüdüğü günümüzde, enerji tüketimi yüksek olan geleneksel enkandesan lambaların değişimi önem kazanmaktadır. Peki ya yüksek enerji tüketimine beklenen çözüm nedir?
Tabi ki LED.

LED aydınlatma çözümleri geleneksel enkandesan lambalara göre önemli avantajlar sunmaktadır. İlk olarak LED lambalar %80'e varan muazzam enerji tasarrufuyla elektrik giderlerinde önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Diğer bir önemli avantaj olarak, LED lambalar geleneksel enkandesan lamba ve floresanlara göre %50'nin üzerinde daha uzun ömre sahiptirler. Bu da lamba değiştirme oranının yarı yarıya azalması, böylece bakım masrafının düşmesi ve daha fazla maliyet tasarrufu sağlanması anlamına geliyor. Bu uzun ömür garantisi, LED lambaya yapılan yatırımı da haklı kılmaktadır.


Halojen Lambalar

Doğal, parlak ışığa ve geleneksel lambaların tanıdık görüntüsü ve hissine sahip olan Philips halojen lambalar daha fazla enerji tasarrufu sunar.

enerji-tasarruflu-lamba.png

Enerji Tasarruflu Lambalar

Philips enerji tasarruflu lambalar yüksek performanslı ve uzun ömürlü ışık verir. İsteğinize uygun ortamı yaratmak için farklı şekiller, uygulamalar ve renk sıcaklıkları arasından seçim yapın.

floresan.png

Floresan Lambalar

Floresan aydınlatmanın önemli bir avantajı enerji verimliliğidir. Bir floresan lamba geleneksel bir ampulün sadece beşte biri kadar enerji tüketir. Bu, evinizdeki standart ampulleri değiştirip Philips floresan aydınlatma takmanın, elektrik faturanızı %80'e varan oranda azaltacağı anlamına gelir!

gaz_desarjli_lambalar_1.png

Gaz Deşarjlı Lambalar

Yüksek teknoloji, yüksek lümen ve ampul ömrü boyunca emniyetli yanma sağlar. Yüksek enerji verimi ve kurşunsuz olması çevresel bir avantaj sağlar
Yüksek parlaklık kalitesi sayesinde en yüksek enerji verimli sodyum ampulüdür

gaz_desarjli_lambalar_kompakt.png

Gaz Deşarjlı Lambalar – Kompakt

Ampul ömrü boyunca sabit renk ve parlak ışıklı kompakt deşarj, yüksek verimli ampuller..

Bülten

Duyurular ve Kampanyalardan haberdar olmak için sizde bülten listemize abone olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel      :0282 652 3356

Fax     :0282 653 2168

Gsm    :

e-posta :info@botem.com.tr

Şeyhsinan Mah. Ali Osman Çelebi Bulvarı No:73-77A ÇORLU/ TEKİRDAĞ