Kurumsal

1994 yılında bobinaj ve elektrik sektörlerinde faaliyete başlayan firmamız sürekli büyümenin ilk adımlarını atmıştır. Bölgesinde istikrarlı bir büyüme başarısını getiren önemli şirket değerlerimizden biri olan kaliteden ödün vermeyen, müşteri ve sonuç odaklı bir yapıyı benimseyen, hızlı iletişim ve erişim ağlarına sahip firmamız, tecrübesi,bilgi birikimi ve güler yüzlü hizmetiyle yer aldığı sektörlerde çalışma partnerlerine güven vermeye devam etmektedir.

Dünya genelinde kabul görmüş markaların bölge bayilikleri,güçlü stok yapısı ve geniş ürün yelpazesiyle verdiği hizmete ayrıca değer katan firmamız, iş ortaklarının yaşadığı her türlü problem ve sorunların çözümü konusunda kendisini sorumlu hissederek cevap vermeyi görev edinmiştir. Sürekli değişen ve gelişen teknolije çabuk uyum sağlayan deneyimli ve bilgili kadrosu ile firmamız her türlü teknik desteği de gerektiği noktalarda sağlayabilmektedir.

Güler yüzlülüğü ve misafirperverliği ilke edinmiş firmamız, bütün çalışanlarına da bu bilinci aşılayarak temas noktalarında bu farklılığı hissettirmektedir.

2013 yılında büyüme ihtiyacından dolayı yer değiştiren firmamız, bizimle beraber yürümek isteyen, güler yüzlü, kaliteli, hızlı ve donanımlı hizmeti almak isteyen kişi ve şirketlere kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

 

Misyonumuz

Bobinaj ve elektrik sektörlerinde kaliteli ve hızlı hizmet vererek iş ortaklarına ve son kullanıcı noktalarına çözüm üretmek ve değer katmak.

Vizyonumuz

Bölgesinde yakaladığı başarıları yurtiçi ve yurtdışı alanlarda da yakalayarak aranılan çözüm ortağı olmak ve bulunduğu pazarlarda liderliği yakalamak

Değerlerimiz

Yasal sorumlulukları yerine getirmek

İş güveliği ve çalışan sağlığını ön planda tutarak çalışma partnerlerimize ve temas halinde olduğumuz her noktaya hizmet vermek

Kaliteli hizmetten ödün vermemek

Hızlı ve doğru çözümler sunmak

Bülten

Duyurular ve Kampanyalardan haberdar olmak için sizde bülten listemize abone olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel      :0282 652 3356

Fax     :0282 653 2168

Gsm    :

e-posta :info@botem.com.tr

Şeyhsinan Mah. Ali Osman Çelebi Bulvarı No:73-77A ÇORLU/ TEKİRDAĞ